استاد ســیـد اباذر واحـــدی

کم نظیر ترین و دلنشین ترین ترتیل دنیا ...

کم نظیر ترین و دلنشین ترین ترتیل دنیا ...

بسم الرب المعلم المحبوب ...

و رتل القرآن ترتیلا ...

درماه رمضان سال 1388درمراسم ترتیل خوانی حرم حضرت فاطمه معصومه (سلام الله علیها) سیدی نورانی با لباس شریف روحانیت ترتیلی خواند که دل و گوش هر مستمعی را به خود جلب کرد و باصدای ملکوتی خود خیل عظیمی را به قرآن کریم علاقه مند کرد.

آری آن سید نورانی مرتل قهار سید اباذر واحدی بود که من را با تلاوت های دلنشین خود مجذوب ترتیل قرآن کریم کرد.

ازآن به بعد ترتیل های استاد درسایت های مختلف به ویژه سایت های عربی همچون صوت القرآن الحکیم وسایت استاد طاروطی وبعدها سایت انجمن قاریان و تنغیم (تلاوتها) گذاشته شد که مورد توجه خیل عظیمی از اهل فن ومردم مختلف قرار گرفت...

این جا مکانی است برای علاقه مندان به ایشان ... مکانی که همه ی ترتیل ها و نغمات ایشان برای شما عزیزان در دسترس قرار خواهد گرفت ... تا شما هم ایشان بیشتر آشنا شوید...
حقیر، که ازشاگردان ایشان درحفظ وترتیل وقرائت هستم، وظیفه خود دانستم تا سایتی را برای علاقه مندان به قرآن کریم و همچنین شخص ایشان احداث کنم.

خود استاد برای بنده ترتیل های خود را می فرستند و انشاالله در سایت قرار خواهد گرفت...

و من الله التوفیق.

علیرضا خوش منظر
2/5/92

نویسندگان

این یک صفحه مستقل آزمایشی است که به زودی تکمیل یا حذف خواهد شد.

برای حذف یا ویرایش این صفحه، از طریق مرکز مدیریت وبلاگ خود کافی است در منوی سمت راست به بخش انتشار رفته و بخش صفحات مستقل را انتخاب کنید.

صفحات مستقل جدا از مطالب سایت هستند که همیشه در منوی بالای سایت نمایش داده می‌شوند. این صفحات معمولا برای اطلاعات کلی در مورد سایت مثل «درباره ما»، «تماس با ما»، «فهرست» یا «نظرات شما» مفید هستند.

ارسال نظر به صورت پیش‌فرض برای صفحات مستقل غیر فعال است، اما می‌توانید آن را فعال کنید.

ضمنا برای ایجاد لینک مستقیم (به یک صفحه داخلی یا خارج سایت) در منوی بالای سایت، از منوساز استفاده کنید. مثل لینک «سرآغاز» که به مطلب اول شما لینک شده است.